Capital24.tv: Perła Polskiej Gospodarki

Capital24.tv: Perła Polskiej Gospodarki

Beata Drzazga, doceniana, nagradzana założycielka i prezes BetaMed SA, ale także doradca biznesowy i życiowy, przedsiębiorca, dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej. Mówi o sobie, że jest „pozytywnie zbuntowana”.

Kobieta o wielu talentach, ogromnym apetycie na życie, energiczna i nie boi się wyzwań. Zwróciła uwagę, że ważne jest by podejmować działanie i nie spoczywać na laurach. Jej zaangażowanie, wytrwałość, ambicję i nieszablonowość doceniał redakcja Gazety Finansowej umieszczając ją na wyjątkowej liście 25 najbardziej przedsiębiorczych kobiet „Perły Polskiej Gospodarki”.

W rozmowie z Capital24.tv podkreśliła „Biznes nie ma płci”, liczy się to jakie mamy cechy, charyzmę i co wnosi do biznesu. Opowiada o swojej determinacji i chęci wprowadzenia zmian.

Pierwsza firma BetaMed, jaką stworzyła odniosła sukces i jest już obecna w Polsce ponad 20 lat. Beata Drzazga nie bała się podejmować ryzyko, zainwestowała w rozwój i ulepszała z każdym rokiem coraz bardziej stawiała na rozwój firmy.

Pełna optymizmu szczerze mówi, że nigdy nie jest idealnie prowadząc firmę i trzeba się mierzyć z przeszkodami i zmianami, a głównie w 75 proc. rozwiązujesz problemy, ale warte jest to tych 25 proc. satysfakcji i zadowolenia.

Więcej w rozmowie Beata Drzazga: Perła Polskiej Gospodarki – YouTube
Źródło: Capital24.tv