Elle – Odwaga i intuicja w biznesie

Elle – Odwaga i intuicja w biznesie

Bohaterką dziewiątego odcinka podcastu „ELLE & ONA” jest Beata Drzazga, przedsiębiorca, założycielka wielu firm, ekspert w zarzadzaniu, doradca w biznesie, a także dziekan wydziału medycznego w Katowicach. W rozmowie z Iwoną Kwiecień, dziennikarką, wyjaśnia, jak wiele odwagi trzeba w sobie mieć, by z sukcesem prowadzić własną firmę i w jakich sytuacjach biznesowych warto słuchać swojej intuicji.

Wiele osób marzy o tym, by stworzyć własną markę, ma pomysł na swoją firmę albo chce rozwijać markę osobistą w social mediach. Jednak brakuje im pewności siebie, by te plany przekuć na świetnie prosperujący biznes. Beata Drzazga wyjaśnia, jakie cechy charakteru trzeba mieć, by z powodzeniem odnaleźć się w świecie biznesu, na jakie trudne sytuacje należy się przygotować, po jakim czasie można liczyć na pierwsze sukcesy i kiedy nie może zabraknąć wytrwałości do zrealizowania swoich celów.

Nasza bohaterka dzieli się też swoim doświadczeniem, jak ważna w biznesie jest intuicja przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Zdradza, jak wyglądała jej biznesowa droga, gdy na początku lat 2000 założyła Betamed SA i jak ją rozwijała, by stała się największą w Polsce firmą medyczną świadczącą usługi opieki długoterminowej.

Z rozmowy dowiecie się, kto poprosił naszą bohaterkę o napisanie książki i o czym ona będzie, a także – w jakiej branży by chciała działać, gdyby swoją pierwszą firmę zakładała w obecnych czasach. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. Jest on dostępny także na Spotify.

Źródło: Elle