Capital24.tv: Beata Drzazga: Sukces, ambicja, wiedza

Capital24.tv: Beata Drzazga: Sukces, ambicja, wiedza

Czego się nie dotknie zamienia w złoto. Tak można określić Beatę Drzazgę, która znalazła się na tegorocznej liście Forbes Women. 

Już nie tylko angażuje się w rozwój swoich wielu firm, ale także wspiera innych jako doradca biznesowy i życiowy. Co więcej dzieli się swoją wiedzą także ze studentami, jako wykładowca i dziekan Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej.

W rozmowie z Capital24.tv Beata Drzazga podkreśliła, że biznes bardzo się zmienił przez ostatnie 20 lat i coraz więcej kobiet jest aktywnych zawodowo i podejmują się zarządzania firmami, Radzi:  „Absolutnie słuchajcie siebie i realizujcie się, nie bójcie się działać”. I nie tylko dotyczy to kobiet, ale i młodych ludzi, których warto wspierać w ich dążeniach.

Ważne, by ten wybór ścieżki kariery był jak najbardziej świadomy. Tajemnicą jej sukcesu jest świetna organizacja i gotowość do aktywnego funkcjonowania.

 

Beata Drzazga, doceniana i wielokrotnie nagradzana założycielka i prezes BetaMed SA, właścicielka wielu firm w tym Drzazga Clinic i Dono da Scheggia w Polsce, BetaNest Electronics i BetaInvest LLC w Miami, wizjoner, doradca biznesowy i życiowy, przedsiębiorca, dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej.

Cała rozmowa dostępna na YouTube: Przejdź do YouTube
Źródło: Capital24.tv